"ГАРЯЧА ЛІНІЯ" ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ПИТАНЬ, ПОВ'ЯЗАНИХ З КОРОНАВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ COVID-19

Дата: 16.03.2020 10:19

У Чернігівській області запрацювала «гаряча лінія» для отримання консультацій з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19.

Оперативно проконсультуватися відтепер можна, зателефонувавши на гарячу лінію 0 (800) 50 70 70.

Консультанти гарячої лінії нададуть оперативну інформацію про коронавірус, статистику його поширення, рекомендації щодо профілактики зараження та інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою.

Вхідні дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні.

Також консультації можна отримати, звернувшись на Урядову гарячу лінію 1545 або до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України (095) 001 03 40.