ПРИЗНАЧЕННЯ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

Дата: 03.03.2020 14:49

Рішенням № 999-34, заслухавши інформацію про результати проведення конкурсу на посаду директора Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, зважаючи на висновки конкурсної комісії з відбору керівника закладу освіти комунальної форми власності, реалізуючи права засновника закладу освіти, на підставі ст.10, 25, 60 ЗУ "Про освіту", ст.26 ЗУ "Про загальну середню освіту", Плисківська сільська рада ВИРІШИЛА:
1.
1. Призначити на посаду директора Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Плисківської сільської ради КРИЖАНОВСЬКОГО АНДРІЯ АНДРІЙОВИЧА, як переможця конкурсу.
2. Доручити в.о.сільського голови ІЛЛЯШЕНКО Л.В. підписання, від імені Плисківської сільської ради, як засновника закладу освіти контракту з директором.

АВТОБІОГРАФІЯ
Крижановський Андрій Андрійович народився 2 вересня 1987 року в селі Плиски Борзнянського району Чернігівської області. Українець.
У 1994 році пішов до першого класу ЗОШ села Плиски.
У 2005 році після закінчення школи вступив до Ніжинського державного університету ім. М.В. Гоголя на історико-правознавчий факультет.
У 2010 році закінчив повний курс згаданого університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобув кваліфікацію вчителя історії та правознавства.
З 1 вересня 2011 року і до цього часу працює вчителем історії у Плисківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
В 2019 році вступив до Сумського національного аграрного університету на факультет «Економіка та менеджмент».
На військовому обліку перебуває в Борзнянському РТЦК та СП.

2. Д 02 березня 2020 року відбулася позачергова 34 сесія Плисківської сільської ради VІІ скликання,