РОБОЧА НАРАДА 10 ЛЮТОГО 2020 РОКУ

Дата: 11.02.2020 10:22

РОБОЧА НАРАДА
З метою вирішення актуальних проблем сьогодення 10 ЛЮТОГО 2020 року сільський голова МАРИНА ВІРКО провела нараду за участю: секретаря, керуючої справами, начальників відділів та головних спеціалістів, старост Великозагорівського та Махнівського старостинських округів, директора центру надання соціальних послуг Плисківської сільської ради. Начальники відділів прозвітували про свою роботу, яка була виконана протягом тижня. Під час наради визначено актуальні питання діяльності сільської ради: проведення вшанування УБД на території інших держав та 32- річниці виведення військ з Афганістану, проведення святкування у громаді Дня Святого Валентина, намітили план проведення Масниці, обговорили питання благоустрою території громади. Були узгоджені питання надання соціальної допомоги одиноким жителям громади похилого віку.