ПОЛЬЩА. ВІТАЄМО, ХІІІ Економічний форум Європа - Україна в Жешуві. XIII Forum Europa - Ukraina

Дата: 05.02.2020 09:41

ПОЛЬЩА. ВІТАЄМО, ХІІІ Економічний форум Європа - Україна в Жешуві. Rzeszów G2 Arena. XIII Forum Europa - Ukraina.
Голова Плисківської ОТГ МАРИНА ВІРКО та представники інших територіальних громад Чернігівщини разом із польськими друзями - войтами та бурмістрами, зокрема дружнього нашій громаді бурмістра Бжостка ВОЙЦЕХОМ СТАНІШЕВСЬКІ - Burmistrz у Urz?d Miejski w Brzostku WOJCIECH STANISZEWSKI, Асоціації гмін басейну річки Віслока - на ХІІІ Економічному форумі Європа - Україна в Жешуві.
Нові зустрічі, ідеї, плани... Обговорення етапів співпраці з бурмістрами гмін-побратимів ОТГ.
Спілкування з депутатом польського Сейму.
Новий цікавий формат. Організована цікава виставка-ярмарок організацій, представництв. Hand-made, свій, оригінальний продукт - ТРЕНД!
Була несподівана зустріч з колишнім Президентом Грузії...