A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підтримав спроможну Плисківську громаду

Дата: 29.01.2020 11:03
Кількість переглядів: 218

Плисківська - дійсно спроможна громада, яка активно розвивається, реалізує соціальні програми, налагоджує обмін з гмінами Польщі і потужно підтримує своїх членів.Плисківська - дійсно спроможна громада, яка активно розвивається, реалізує соціальні програми, налагоджує обмін з гмінами Польщі і потужно підтримує своїх членів.  У цьому запевнила керівництво Чернігівської облдержадміністрації безпосередньо голова Плисківської сільської територіальної громади Марина Вірко.

28-го січня з її ініціативи відбулася зустріч делегації Плисківської ОТГ з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком. Пояснення ситуації на офіційному рівні стало необхідним після кількох публікацій в пресі і поширюваних у Мережі чуток про ліквідацію Плисківської сільської територіальної громади. Щоб отримати відповідь на ці закиди її представники на чолі з головою і напросилися на зустріч. Захід викликав велику зацікавленість у представників ЗМІ області.

Марина Вірко розповіла Андрію Прокопенку про потенціал Плисківської сільської територіальної громади, яка об'єднує села Плиски, Махнівка, Велика Загорівка, Степ та Сиволож. Вона запевнила, що  в громаді роблять все можливе і неможливе, що мешканцям громади жилося краще.

Голова облдержадміністрації запевнив членів делегації, що територіальна громада є у Перспективному плані, і ніякої реорганізації або ліквідації цієї територіальної структури не передбачаєтьсяі громада буде збережена.

 

 

https://youtu.be/MTdzp3Hbe9U

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора