ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2020 09:44

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання від голови сільської ради МАРИНИ ВІРКО з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!
22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві Директорія Української Народної Республіки проголосила Акт злуки Західно–Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу.
На знак підтримки цілісності та єдності Української держави сьогодні в школах громади відбулися урочистості, присвячені Дню Соборності України.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв України, які віддали своє життя за волю та незалежність держави та покладено квіти.