Наближається граничний термін сплати єдиного внеску за 4 квартал 2019 року

Дата: 17.01.2020 10:09

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб звертають увагу платників податків на терміни  сплати ЄСВ у 2020 році.

Кожен підприємець зобов’язаний сплачувати суму єдиного внеску не  менше мінімального страхового внеску на місяць не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Граничний термін сплати єдиного внеску підприємцями за 4 квартал 2019 року – 17 січня 2020 року.

Звертаємо увагу платників єдиного внеску, що з 03.01.2020 року кошти по єдиному внеску сплачуються платниками на нові рахунки.

Переглянути нові реквізити рахунків для сплати коштів єдиного внеску можна у розділі «Бюджетні рахунки» субсайту Територіальних органів ДПС у Чернігівській області за посиланням:  https://ch.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області