РОБОЧА НАРАДА

Дата: 15.01.2020 14:01

З метою вирішення актуальних проблем сьогодення 13 січня 2020 року сільський голова МАРИНА ВІРКО провела нараду за участю: секретаря, керуючої справами, начальників відділів та головних спеціалістів, директора центру надання соціальних послуг Плисківської сільської ради. Начальники відділів прозвітували про свою роботу, яка була виконана протягом тижня. Під час наради визначено актуальні питання діяльності сільської ради, щодо – перспективи створення інклюзивного класу; проведення Дня соборності; підготовки установ, що фінансуються із бюджету сільської радидо наступного опалювального сезону, недопущення перебоїв із постачанням палива та персональну відповідальність машиністів (кочегарів) за належний стан котелень; проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На нараді було узгоджено дні прийому громадян керівним складом Плисківської сільської ради та відділами сільської ради.