В нашій у громаді, свято гарне є! Це Щедрівка з сином Щедриком іде! Віхола танцює з Щедриком вгорі, І Щедрівку чути в кожному дворі!

Дата: 14.01.2020 13:46

Підтримуючи добру традицію, 13 січня 2020 року до Плисківської сільської ради завітали щедрувальники Великозагорівського, Плисківського, Махнівського та Сиволозького Будинків культури. Пісні, щедрівки, теплі слова вітань з Новорічними та Різдвяними святами, побажання здоров’я, достатку та щасливого Нового року лунали для голови громади МАРИНИ ВІРКО та для всього колективу сільської ради.
МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА, подякувала гостям за вітання, збереження давніх народних традицій, звичаїв та гарний святковий настрій. Як і годиться в нагороду за свої вітання, щедрувальники отримали подарунки.
В нашій Україні свято гарне є!
Це Щедрівка з сином Щедриком іде!
Віхола танцює з Щедриком вгорі,
І Щедрівку чути в кожному дворі!
І народ повсюди весело співа.
В тих піснях лунають мудрії слова.
На добро і спокій, щастя та любов
Шле благословення віщий дзвін церков!
Щоб на нашу землю повернувся мир,
Наших українців Бог благословив!