ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 10.01.2020 15:47

10 січня 2020 року в Плисківській сільській раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО.
На засіданні були присутні: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів СЕРГІЙ КРАВЧЕНКО, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Плисківської сільської ради ЛЮДМИЛА БРАГІНЕЦЬ, начальник відділу освіти, молоді та спорту ІРИНА ВЕРНИГОР, спеціаліст – фахівець соціальної роботи СВІТЛАНА КУТОВЕЦЬ, в. о. старости с. Сиволож ВАСИЛЬ МЕНШИКОВ, в. о. старости с. Велика Загорівка ОЛЕНА СМАЛІЙ, директор Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧЕНКО та директор центру надання соціальних послуг ЛАРИСА МОХОНЬКО.
На порядок денний засідання було винесене питання про стан виконання батьківських обов’язків.
Доповідала по даному питанню начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Плисківської сільської ради ЛЮДМИЛА БРАГІНЕЦЬ. З розглянутого питання прийняте відповідне рішення.