Понад мільярд гривень отримали у грудні бюджети усіх рівнів від платників Чернігівщини

Дата: 11.01.2020 13:47

В управлінні податкового моніторингу Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляють, що платники Чернігівщини спрямували до бюджетів усіх рівнів протягом грудня 2019 року понад 1 млрд грн податків та зборів.Державний бюджет отримав 476,7 млн гривень податків та зборів. До місцевих бюджетів  надійшло 593,6 млн гривень, з яких найбільшу частку - більше 77 відс. складає податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено майже 460 млн грн. Також вагоме значення для бюджетів територіальних громад має податок на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт) – 75,5 млн гривень. Близько 6 відс. спрямованих до бюджетів сум забезпечено за рахунок сплати єдиного податку на підприємницьку діяльність, якого надійшло 35,6 млн гривень.

Крім того, для перерахування до Пенсійного та інших фондів страхувальниками сплачено майже 507 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області.