АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ "ВЕСЕЛКА" - ПРИЗЕР МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ "СОНЯШНИК"

Дата: 16.12.2019 11:19

З метою створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української культури, взаємозбагачення міжнаціональних культурних традицій, 15 грудня 2019 року аматорський колектив "Веселка" (керівник НАТАЛІЯ ПОНОМАРЕНКО) Плисківського СБК при підтримці сільського голови МАРИНИ ВІРКО прийняв участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Соняшник", який проходив в столиці України. Аматорський колектив "Веселка", в номінації хореографія 3 вікової категорії 13-15 років, за танець "Український козачок" нагороджений Кубком та Дипломом за зайняте 1 місце; за танець "Dancing together" нагороджений Дипломом за зайняте 2 місце. Вітаємо аматорський колектив "Веселка" (керівник НАТАЛІЯ ПОНОМАРЕНКО) з перемогою!