БЖОСТЕК-ПЛИСКИ. Гміна-Громада: Перспективи для розвитку, 5-8 грудня 2019 року.

Дата: 08.12.2019 10:41

БЖОСТЕК та ПЛИСКИ від сьогодні, 6 грудня 2019 р., партнерські стосунки між гміною БЖОСТЕК та громадою ПЛИСКИ. Відповідні договори підписали їхні керівники WOJCIECH STANISZEWSKI та МАРИНА ВІРКО в Будинку культури міста Ясло. МАРИНА ВІРКО та WOJCIECH STANISZEWSKI після підписання договору, обмінялися ручками. Сенатор Alicja Zahac привітала цю непересічну подію, наголосивши на важливості безпосередньо співпраці органів місцевого самоврядування. Домовленості стали можливими завдяки довготривалій взаємодії Асоціації гмін басейну річки Віслока та Чернігівсьго центру підвищення кваліфікації. Керівники Асоціації, Wojceciech Piekos Andrzej Czernecki доклали для цього чимало зусиль, вони ж вели велелюдне зібрання. У своїх виступах польські та українські учасники заявили про бажання розвивати як безпосередні контакти, так і спільну участь у європейських проєктах. Частиною урочистотей став концерт учнів Сновської музичної школи ім. Натана Рахліна та польських викованців.