БЖОСТЕК/BRZOSTEK - PLYSKY/ПЛИСКИ ГМІНИ ТА ГРОМАДИ: ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ РОЗВИТКУ

Дата: 05.12.2019 12:09

БЖОСТЕК/BRZOSTEK - PLYSKY/ПЛИСКИ
ГМІНИ ТА ГРОМАДИ: ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ РОЗВИТКУ
На запрошення Асоціації гмін басейну річки Віслока, що працює на теренах Підкарпатського та Малопольського воєводств нашої західної сусідки з 5 по 8 грудня 2019 р. в Польщі перебуватимуть представники Плисківської об`єднаної територіальної громади Чернігівської області, на чолі з її головою - МАРИНОЮ ВІРКО. У травні цього року делегація польських друзів відвідали наш Плисківський край та висловили бажання розвивати партнерські відносини з нашою громадою в галузі економіки, культури, освіти, молодіжних обмінів та інших.
За час, що минув, з допомогою Чернігівський центр підвищення кваліфікації вдалося досягнути домовленостей про укладання відповідних угод між гміною Бжостек та Плисківською громадою. Тож 6 грудня в місті Ясло гміна БЖОСТЕК/BRZOSTEK та Плисківська об`єднана територіальна громада Чернігівської області, в особі їх керівників підпишуть рамкові договори про співпрацю - це не лише про двосторонні контакти, але й можливість участь у різноманітних проектах у рамках програм Європейського Союзу, що сприятиме поширенню взаємовигідних людських контактів та розвитку територій.