ПІд головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО відбулася 28 сесія ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ сьомого скликання

Дата: 22.11.2019 13:43

21 листопада 2019 року під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО відбулася 28 сесія ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ сьомого скликання.
У ході засідання депутати розглянули питання:
1.Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.12.2018 року №364-16/VII «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
2. Про затвердження Програми «Про членські внески громадській організації «Виконавча дирекція Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад».
3. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені сільської ради.
4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 18.04.2019 року №469-21/VII «Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності 24 ДПРЧ (м.Борзна) Державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2019 рік».
5. Про розпорядження земельними ділянками комунальної власності Плисківської сільської ради.
У результаті конструктивної дискусії з усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.