В Плисківській сільській раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО

Дата: 19.11.2019 12:47

18 листопада 2019 року в Плисківській сільській раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО.
На засіданні були присутні: начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Плисківської сільської ради ЛЮДМИЛА БРАГІНЕЦЬ, начальник відділу освіти, молоді та спорту ІРИНА ВЕРНИГОР, спеціаліст – фахівець соціальної роботи СВІТЛАНА КУТОВЕЦЬ, в. о. старости с. Сиволож ВАСИЛЬ МЕНШИКОВ, в. о. старости с. Велика Загорівка ОЛЕНА СМАЛІЙ, в. о. старости с. Махнівка ОЛЕГ ДЕЙНЕКА, директор Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ст. ОЛЕНА СЕКЕРНЯ, директор Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧЕНКО, заступник директора з виховної роботи Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. СВІТЛАНА ДЕЙНЕКА, директор центру надання соціальних послуг ЛАРИСА МОХОНЬКО.
На порядок денний засідання було винесено ряд питань з них: про стан виконання батьківських обов’язків, про поведінку дітей під час перебування в навчальному закладі про облік сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, занесення їх до бази даних та постановки на соціальний супровід. Доповідала по даним питанням начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Плисківської сільської ради ЛЮДМИЛА БРАГІНЕЦЬ.