Сільський голова МАРИНА ВІРКО провела щотижневу нараду

Дата: 19.11.2019 12:39

18 листопада 2019 року сільський голова  МАРИНА ВІРКО провела щотижневу нараду за участю: секретаря, начальників відділів та головних спеціалістів Плисківської сільської ради. На нараду були запрошені: в.о. старост старостинських округів, керівники закладів освіти громади та директор комунального підприємства "Перспектива". Начальники відділів прозвітували про свою роботу, яка була виконана протягом тижня. Обговорили план роботи відділів Плисківської сільської ради на неділю. Керівники закладів освіти громади прозвітували про стан роботи закладів освіти під час опалювального сезону. Марина Олександрівна дала доручення, в.о. старост старостинських округів та спеціалістам сільради, по підготовці проведення заходів у громаді до Дня Конвенції про права дитини, до Дня Гідності та Свободи, а також проведення заходів по вшануванню жертв голодомору до Дня пам'яті.