На базі Плисківської ЗОШ l - lll ступенів відбувся l зональний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" в номінації " Початкова освіта".

Дата: 16.11.2019 12:13

15 листопада 2019 року на базі Плисківської ЗОШ l - lll ступенів відбувся l зональний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" в номінації " Початкова освіта". У конкурсі брали участь: Дем'яненко Інна Віталіївна вчителька початкових класів Борзнянської ЗОШ l - Іll ст. ім.Х.Алчевської Борзнянського району, Кущик Катерина Петрівна вчителька початкових класів Носелівської ЗОШ l - lll ст. Височанської ОТГ, Кондратенко Лідія Олексіївна вчителька початкових класів Великозагорівської ЗОШ l - lll ст., Дубовик Лідія Вікторівна вчителька початкових класів Сиволозької ЗОШ l - lll ст. Плисківської ОТГ.
Конкурсантки показали під час випробувань професіоналізм, креативність, фахову майстерність, любов до професії вчителя.
За рішенням журі перемогу здобула ДЕМ'ЯНЕНКО І.В., ll місце - у КОНДРАТЕНКО Л.О., lll місце отримала ДУБОВИК Л.В.
Переможця та лауреатів конкурсу щиро вітали голова Плисківської громади МАРИНА ВІРКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту ІРИНА ВЕРНИГОР.
Успіхів, нових звершень та перемог, позитиву, оптимізму,щоб вогник любові до професії, дітей не згас.