БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Дата: 28.11.2019 11:18

Послуги УДМС України в Чернігівській області стали ще на крок ближче до громадян! В приміщенні Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області за адресою м.Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 114 на новому рівні надаються послуги громадянам з вадами слуху. В день звернення для отримання адміністративної послуги, за допомогою програм у смартфоні, таких як WhatsApp, Viber  та Imo, необхідно лише набрати один із вказаних номерів і Вас з’єднають з перекладачем жестової мови в онлайн режимі, за допомогою якого спеціалісти міграційної служби нададуть послугу з оформлення паспортних документів.

Це просто, швидко та зручно!