СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА В ГРОМАДІ

Дата: 18.11.2019 14:28

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО сьогодні щиро вітала працівників сільського господарства ГРОМАДИ.  Відзначення цього свята - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА подякувала за самовіддану й невтомну працю та побажала нових вагомих трудових здобутків, в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного краю, добробуту та благополуччя. Втілюйте в життя ваші плани, задуми та сподівання, на благо розквіту держави та піднесення добробуту всього українського народу. Хай вам добре нива засівається і рясно, за гарної погоди, колоситься та вродить щедрий врожай, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті! Концертну програму, для жителів Сиволозького старостинсько округу, організувало керівництво СТОВ "ДРУЖБА".  З нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства у Плисківському СБК відбулися урочистості. Кращим трудівникам ТОВ "Плиски-Агро" та ветеранам хлібної ниви МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА вручила подяки за їхню багаторічну, самовіддану, невтомну працю. Через велику зайнятість, не зміг бути присутнім на святі генеральний директор ТОВ " Плиски-Агро" Бідний В. М. Святковості урочистим заходам додали виступи аматорів Плисківського СБК. Наймолодшою солісткою на святковому концерті була - ЕММА РОТАРЬ, наша маленька надія.  Також у Великозагорівському СБК відбулися урочистості. Присутніх аграріїв вітали сільський голова МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА ВІРКО та в.о. старости Великозагорівського старостинського округу ОЛЕНА ПЕТРІВНА СМАЛІЙ, з професійним святом. . Святковості урочистим заходам додали виступи Народного хорового колективу "Козацька вольниця" Красилівського сільського Будинку культури. "Хвала рукам, що пахнуть хлібом!", під таким девізом пройшли урочистості в Махнівському сільському клубі.  Святково прикрашена сцена, колосся пшениці, чудовий настрій присутніх. З вітальним словом до жителів села звернулися голова Плисківської сільської ради МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА ВІРКО та в.о. старости Махнівського старостинського округу ОЛЕГ ІВАНОВИЧ ДЕЙНЕКА, які щиро вітали всіх працівників сільського господарства з їх професійним святом.Чудовий концерт подарували аматори Махнівського сільського клубу.