ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІД 01 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ

Дата: 04.11.2019 09:49

Засідання виконавчого комітету    від 01 листопада  2019 року.

Засідання розпочалося о 14-30 год.

Засідання закінчилося о  16-10 год.

Керуючий справами (секретар)  виконавчого комітету

Плисківської  сільської ради                                               Лебедь Л.Я.

Присутні члени  виконкому:

Лебедь Людмила Ятімовна–секретар виконкому

Вернигор Ірина Василівна-член виконкому

Дейнека Світлана Василівна-член виконкому

Ілляшенко  Людмила Василівна -член виконкому

Смалій Олена Петрівна-член виконкому

Брагінець Віталій Андрійович-член виконкому

Меншиков Василь Федосійович-член виконкому

Дейнека Олег Іванович-член виконкому

Вакуленко Микола Іванович-член виконкому

Відсутні члени виконкому:

Вірко Марина Олександрівна -голова виконкому

Кравченко Сергій Михайлович – заступник голови виконкому

Котова Алла Іванівна-член виконкому

Запрошені:

Обозний Анатолій Андрійович – головний лікар КНП «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської районної ради Чернігівської області

Архіпенко Володимир Миколайович –дільничний офіцер поліціїБорзнянського відділу поліції Бахмацького відділу поліції Чернігівської області

Ракута Олександр Михайлович – начальник сектору превентивної діяльності Борзнянського відділу поліції Бахмацького відділу поліції – капітан поліції

Кот Людмила Петрівна – лікар загальної практики сімейної медицини Плисківської СЛА

Кутовець В.В.-начальник  відділу  фінансового обліку та звітності – головний бухгалтер

Вернигор В.О. – начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

Брагінець Л.В. – начальник Служби у справах дітей

Вела засідання виконавчого  комітету   секретар сільської ради Ілляшенко Людмила Василівна.

Регламент роботи:

час для доповіді при розгляді основного питання порядку денного –до 10 хвилин,інших питань – до 5 хвилин, для  співдоповідей, виступів при обговоренні заключного слова – до 3 хвилин, для довідок, внесення поправок  - до 3 хвилин.

Голосували за регламент:

За –9

Проти –0

Утримались –0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ №10 від 01.11.2019р.

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28 травня 2019 року №56 «Про формування переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад  у 2019році»

Інформує: секретар сільської ради  Ілляшенко Л.В.

2. Про реалізацію інфраструктурних проектів.

3. Про стан криміногенної ситуації на території сільської ради.

Інформує: капітан поліції – начальник  сектору превентивної  діяльності Ракута Олександр Михайлович та дільничний офіцер поліції Борзнянського ВП Бахмацького ВП Чернігівської області Архіпенко Володимир Миколайович

4.Про стан фінансування та утримання медичних закладів, розміщених на території  Плисківської сільської ради.

Інформує: Кутовець В.В.- начальник  відділу  фінансового обліку та звітності – головний бухгалтер, співдоповіді – Обозний А.М., Кот Л.П.

5. Про підготовку установ Плисківської сільської ради до роботи в осінньо- зимовий період 2019-2020рр.

Інформує:Кутовець В.В.- начальник  відділу  фінансового обліку та звітності – головний бухгалтер, співдоповіді  Вернигор І.В., Вернигор В.О.

6. Про організацію проведення щорічної інвентаризації грошових коштів, матеріальних цінностей та розрахунків.

7. Про організацію проведення масової фізкультурно-спортивної роботи в громаді.

Інформує: Вернигор І.В. – начальник відділу освіти, молоді і спорту

8. Про обмеження  перебування  неповнолітніх  дітей у вечірній та нічний час на вулицях та врозважальних  закладах без супроводу дорослих

Інформує: Вернигор І.В. – начальник відділу освіти, молоді і спорту

9.Про розгляд заяви Бець С.М. щодо надання дозволу на використання приміщення Сиволозького СБК .

Інформує: секретар сільської ради Ілляшенко Л.В., співдоповідь Меншиков В.Ф.

10.Про затвердження акту обстеження на видалення дерев на території с.Велика Загорівка Плисківської  сільської ради №    від  28.10.2019р.

Інформує: в.о. старости Великозагорівського старостинського округу Смалій О.П.

11. Про затвердження акту обстеження на видалення дерев на території с. Степ Плисківської  сільської ради №    від  28.10.2019р.

Інформує: в.о. старости Великозагорівського старостинського округу Смалій О.П.

12. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень  № на території с.Плиски Плисківської сільської ради.

Інформує: в.о. старости Великозагорівського старостинського округу Смалій О.П.

13. Про взяття Велем М. О. на квартирний облік.

Інформує: Брагінець Л.В. – начальник Служби у справах дітей

У  зв’язку з економією коштів,  яка виникла за результатами проведення тендерних процедур, вирішено виконкомом  внести до  переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад  у 2019 році», наступний об’єкт будівництва:

«Реконструкція в рамках відновлення вуличного освітлення від існуючої КТП №278 Л -1 в с.Плиски, Борзнянського району, Чернігівської області» – загальна вартість 196,194 тис. грн., з яких 190,135тис. грн. – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році, 6,059тис. грн. – кошти місцевого бюджету.»