УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТНИМ ЦИКЛОМ - ВІД ІДЕЇ ДО ЗВІТНОСТІ

Дата: 13.11.2019 15:35

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО разом з працівники сільської ради виграли перший грант за конкурсом "Малі міста - великі враження". МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА, прагне, як найкраще розвивати нашу громаду. За ініціативи сільського голови МАРИНИ ВІРКО, Чернігівським центром розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD з Європою, 12 листопада 2019 року було проведено семінар-тренінг "Управління проектним циклом - від ідеї до звітності" для працівників апарату виконкому, депутатів та спеціалістів сільської ради, сфери культури, освіти, соціального захисту та представників старостинських округів. ВОЛОДИМИР БОЙКО - директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, кандидат історичних наук, який проводив семінар-тренінг нагадав засади проектного менедженту, щодо коректності формулювання проблем, визначенння мети та завдань, добору активностей та інших складових. Переглянули чинні конкурси, зокрема, у сфері культури. Уточнили попередньо визначеної теми майбутнього проекту та заповнення аплікаційної форми і підвели підсумки заняття.