ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 11.11.2019 15:10

11 листопада 2019 року СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА МАРИНА ВІРКО провела щотижневу нараду за участю: секретаря ЛЮДМИЛИ ІЛЛЯШЕНКО, начальників відділів та головних спеціалістів Плисківської сільської ради На нараду був запрошений ВОЛОДИМИР МИХНИК - директор комунального підприємства "Перспектива". Начальники відділів прозвітували про свою роботу, яка була виконана протягом тижня. Погодили графіки концертних програм до Дня працівників сільського господарства України.Фахівці сфери соціальних послуг Плисківської об'єднаної територіальної громади начальник служби у справах дітей ЛЮДМИЛА БРАГІНЕЦЬ та начальник відділу соціального захисту та охорони здоров'я ЛАРИСА МОХОНЬКО поділилися враженнями від навчального візиту до Польщі на тему:"Соціальні послуги в громадах - підтримка реформи соціальної політики в Україні". Обговорили план роботи відділів Плисківської сільської ради на неділю.