СВЯТО ГРОМАДИ

Дата: 08.11.2019 09:34

07 листопада 2019 року в Плисківському СБК відбувся святковий концерт «Творчість громади процвітає на славу Плисківського краю". Від імені сільського голови МАРИНИ ВІРКО, депутатів та виконавчого комітету Плисківської сільської ради, вітала всіх учасників свята секретар сільради - ЛЮДМИЛА ІЛЛЯШЕНКО, з прекрасної нагоди присвоєння звання «Зразковий аматорський» хореографічному колективу «Веселка» Плисківського БК – керівник Наталія Пономаренко, «Народний аматорський» хоровому колективу «Калинове намисто» Великозагорівського БК – керівник Сергій Нагорний та творчий звіт колективів художньої самодіяльності закладів культури Плисківської об’єднаної територіальної громади, присвячений до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Всі колективи та керівники були нагороджені подяками та грамотами. Програми були насиченими та цікавими. Майстерність та натхнення зливались воєдино і створювали динамічну вибухову феєрію емоцій. Безперервним калейдоскопом народні пісні, танці та сюжетні хореографічні композиції змінювали одне одного, заслужено отримуючи похвальні оплески глядачів.