ПРИЗНАЧЕННЯ АНДРІЯ ПРОКОПЕНКА ГОЛОВОЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА

Дата: 04.11.2019 08:59

1листопада, перший заступник керівника Офісу Президента України СЕРГІЙ ТРОФІМОВ представив громаді Чернігівщини нового очільника облдержадміністрації. Відтепер виконавчу владу Придесення очолює АНДРІЙ ПРОКОПЕНКО, який був депутатом обласної ради нинішнього скликання упродовж 2015-2017 років.
Відповідальність за вирішення актуальних проблем регіону та зростання добробуту земляків, послідовне відстоювання інтересів і забезпечення сталого розвитку Придесення, підвищення економічних та соціальних стандартів життя громади стане пріоритетом діяльності нового очільника ОДА.
Плисківська сільська рада, очолювана сільським головою МАРИНОЮ ВІРКО готова до конструктивного діалогу та співпраці, заради забезпечення економічного зростання, збереження миру і суспільної злагоди на теренах Придесення.
Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО, особисто від себе, а також від депутатів, виконавчого комітету Плисківської сільської ради, щиро вітає АНДРІЯ ЛЕОНІДОВИЧА із обранням на високу і відповідальну посаду.
Бажає йому вагомих успіхів і здобутків, наснаги для здійснення всіх планів та задумів!