27 сесія ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ сьомого скликання

Дата: 29.10.2019 16:29

29 жовтня 2019 року під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО відбулася чергова 27 сесія ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ сьомого скликання.
У ході засідання депутати розглянули питання:
1. Про затвердження Стратегії сталого розвитку Плисківської сільської об’єднаної територіальної громади 2019-2026.
2. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
3. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені сільської ради.
4. Про надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення для бібліотеки в с.Плиски.
5. Про надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення для будинку культури в с.Плиски.
6. Про надання доручення на укладення угоди про встановлення споріднених зв’язків між територіальною громадою Плисківської сільської ради (Україна) та гміною Бжостек (Польща) та налагодження економічної, культурно-гуманітарної співпраці.
7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.12.2018 року №364-16/VII «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
8. Земельні питання.
9. Про надання матерільної допомоги.
У результаті конструктивної дискусії з усії розглянутих питань прийняті відповідні рішення.