ПРО СКЛИКАННЯ 27 СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.10.2019 10:33

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

29 жовтня 2019 року скликається 27 сесія 7сесія ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

27 сесія 7 скликання ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про затвердження Стратегії розвитку Плисківської сільської об’єднаної територіальної громади 2019-2022.

2. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу

на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

3. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені  сільської  ради.

4. Про надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення (бібліотеки) в с.Плиски.

5. Про надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення (будинок культури) в с.Плиски.

6. Про надання доручення на укладення угоди про встановлення споріднених зв’язків між територіальною громадою Плисківської сільської ради (Україна) та гміною Бжостек (Польща) та налагодження економічної, культурно-гуманітарної співпраці.

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.12.2018 року №364-16/VII «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

8. Про співфінансування проекту який фінансується за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування

інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

9. Земельні питання.

10. Матерільні допомоги