ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Дата: 28.10.2019 13:18

28 жовтня 2019 року СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА МАРИНА ВІРКО провела щотижневу нараду за участю: керуючої справами виконавчого комітету ЛЮДМИЛИ ЛЕБЕДЬ, секретаря ЛЮДМИЛИ ІЛЛЯШЕНКО, начальників відділів Плисківської сільської ради ВАЛЕНТИНИ КУТОВЕЦЬ, ЛАРИСИ МОХОНЬКО, ТЕТЯНИ ГАЗНЮК, ІРИНИ ВЕРНИГОР, ЛЮДМИЛИ БРАГІНЕЦЬ, ЛЮДМИЛИ КУЦЕНКО, в.о. старост старостинських округів Плисківської сільської ради ОЛЕНИ СМАЛІЙ І ОЛЕГА ДЕЙНЕКА. На нараду були запрошені директор та в.о. директора закладів загальної середньої освіти нашої громади - АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧЕНКО і НАТАЛІЯ ЯРОШЕВСЬКА. Зокрема, мова йшла на нараді про утворення ЦНАП, як організовувати надання різних видів послуг, проведення суботника «Чисте довкілля», про забезпечення видів палива. Також поспілкувалися з керівниками шкіл про планування проведення наради.