75-РІЧЧЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2019 11:50

28 жовтня Україна відзначає 75-ту річницю визволення України від фашистських та нацистських загарбників, присвячену остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни. День визволення України від фашистських та нацистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно. 20 жовтня 2009 року третій президент України В. А. Ющенко підписав Указ №836/2009 «Про День визволення України від фашистських загарбників», згідно з яким було встановлено це щорічне свято на державному рівні, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистів, вшанування героїчного подвигу і жертовності нашого народу у Другій світовій війні. У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Героїчну естафету старшого покоління продовжують сьогоднішні захисники, які боронять незалежність і територіальну цілісність держави. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги. Голова Плисківської ОТГ МАРИНА ВІРКО, від себе особисто, від депутатів та виконавчого комітету Плисківської сільської ради, вітає ветеранів, учасників бойових дій, воїнів АТО, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів з цим незабутнім днем. Всім захисникам України та кожній родині бажає миру, добробуту, тепла й затишку, оптимізму та непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим, гарної долі, міцного здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні. МИРУ ВСІМ НАМ!!!ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ОТГ!!!