Наближається термін сплати єдиного внеску!

Дата: 18.10.2019 08:45

ГУ ДПС у Чернігівській області нагадує, що наближається термін сплати єдиного внеску.

Нагадаємо, що роботодавці мають сплачувати єдиний внесок за найманих працівників, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця.

Підприємці зобов’язані сплачувати суму єдиного внеску не  менше мінімального страхового внеску на місяць не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом. Граничний термін сплати єдиного внеску підприємцями за 3 квартал поточного року – 21 жовтня 2019 року.

Звертаємо увагу! Реквізити нових рахунків для сплати коштів єдиного внеску відповідно до вимог стандарту ІВАN розміщено у розділі «Бюджетні рахунки» субсайту Територіальних органів ДПС у Чернігівській області за посиланням: https://ch.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Будьте уважні, заповнюючи відповідні реквізити у платіжних дорученнях!

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області