A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ У ПЛИСКАХ

Дата: 21.10.2019 11:31
Кількість переглядів: 282

20 жовтня на території Плисківської громади було справжнє футбольне свято. Село Плиски приймало фінальну частину чемпіонату області з міні-футболу, турнір був організований компанією Кернел, з метою популяризаціі здорового способу життя та розвитку міні-футбола в 10 районах Чернігівськоі області, в яких працює компанія. У селі Плиски зібралися представники восьми районів Чернігівської області, переможці відбіркових зональних змагань.
Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО радо вітала всіх учасників фіналу на спортивному святі футболу, в якому також приймала участь команда Плисківської ОТГ- збірна команда МАХНІВКА-ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА, яка гідно представила у фінальній частині чемпіонату Борзнянщину. Сільський голова МАРИНА ВІРКО побажала всім командам перемог, адже зібралися дуже сильні і досвідчені футболісти. На фінальному турнірі в Плисках були присутні представники компаніі Кернел ТІТОЧКА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ -  Керівник Відділу з управління земельним банком компанії KERNEL,  ВЛАСЕНКО ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ - Заступник директора з соціальних питань Кластера Дружба-Нова компанії KERNEL, а також  ОЛЕГ ЄГОРОВ - член правління міні-футболу України
Команда Плисківської ОТГ - збірна команда МАХНІВКА-ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА, зайняла 1 місце в групі, перемігши команди Ріпкинського, Ніжинського та Талалаївського районів. У півфіналі, в серії пенальті, фортуна була на стороні команди Ічнянського району, яка потім і стала чемпіоном. Перемога команди Плисківської ОТГ - збірної команди МАХНІВКА-ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА, над командою Ріпкинського району - 4:1 і наша команда серед призерів чемпіонату - на третьому місці!
Сільський голова МАРИНА ВІРКО, від себе особисто, від депутатів і виконавчого комітету Плисківської сільської ради, від імені всіх жителів Плисківської громади та начальник відділу освіти, молоді та спорту ІРИНА ВЕРНИГОР щиро вітають спортсменів Плисківської громади з цим успіхом!
Велика подяка від сільського голови МАРИНИ ВІРКО АНАТОЛІЮ ФЕДОРЧЕНКУ та МИКОЛІ НАГОРНОМУ - організаторам команди Плисківської ОТГ - збірної команди МАХНІВКА-ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА.
Організація фінальної частини чемпіонату області з міні-футболу компанією КЕРНЕЛ проведена на високому рівні, хороша нагородна атрибутика.
За зайняте ІІІ місце команда Плисківської громади - збірна команда МАХНІВКА-ВЕЛИКА ЗАГОРІВКА, яка представляла Борзнянщину, отримала 12 комплектів нової футбольної форми, медалі та грошовий приз - три тисячі гривень. ВІТАЄМО!!! МОЛОДЦІ!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора