ЩИРІ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ПОЛЬСЬКИМ КОЛЕГАМ-ДРУЗЯМ

Дата: 17.10.2019 14:41

16 жовтня в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області відбулося урочисте підведення підсумків Ініциативи "Вдосконалення системи цивільного захисту в об'єднаних територіальних громадах України", що впроваджувалося Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".
Участь у заході брали: координатор Ініціативи, керівник Добровільної пожежної охорони Західноморського воєводства Республіки Польща МАРЕК КОВАЛЬСЬКІ, в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації НАТАЛІЯ РОМАНОВА та начальник обласного Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту РОМАН ГОРДОВИЙ.
За дорученням голови Плисківської сільської ради МАРИНИ ВІРКО начальник відділу освіти, молоді та спорту ІРИНА ВЕРНИГОР отримала від польських колег чотири комплекти бойового форменного одягу для пожежників Плисківської громади.Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО, від імені жителів громади висловлює щирі слова вдячності польським колегам-друзям
за підтримку Ініциативи зі створення добровільної пожежної команди в Плисківській громаді.