ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО - СІЛЬСЬКИМ ЖІНКАМ ГРОМАДИ

Дата: 17.10.2019 14:27

В Україні з проживає 22,8 млн. жінок, з них 7 млн. (30,5%) жінок проживають у сільській місцевості.
Сільські жінки, головним джерелом існування яких є природні ресурси і сільське господарство, складають більше чверті всього населення планети.
15 жовтня - Всесвітній день сільських жінок. Саме, сільська жінка відіграє ключову роль у розвитку держави, від неоціненного внеску, яку роблять сільські жінки, для утримання кожної міської родини та держави в цілому.

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО сердечно вітає всіх жінок громади з Всесвітнім днем сільської жінки, висловлює велику повагу кожній жінці громади, які є берегинями, трудівницями. Бажає всім жінкам громади жіночого щастя, міцного здоров'я, достатку в сім'ях, благополуччя, миру та злагоди.