ВІТАННЯ ТА ВШАНУВАННЯ ЗАХИСНИКІВ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

Дата: 16.10.2019 14:14

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми всією Громадою вшановуємо захисників рідної землі водночас з Днем Українського козацтва. Свята, що уособлюють доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Богородиця стала Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України усі ті, хто відстоюють незалежність і цілісність нашої держави.
З нагоди цих Свят Голова Громади - Марина Вірко від імені депутатів, виконавчого комітету Плисківської сільської ради вітає усіх, хто носить високе звання захисника України та передає сердечні вітання ветеранам, учасникам бойових дій, воїнам АТО, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів і зичить міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди, мирного неба над головою вам та вашим родинам.
Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги.
У цей величний день ми згадуємо та вшановуємо героїзм захисників України, які виборювали майбутнє, про яке мріяли та віддали свої молоді життя - Савченка Юрія Борисовича (06 травня 1989 - 31 серпня 2014) - Лицара ОРДЕНА ЗА МУЖНІСТЬ, старшого сержанта 169-го навчального центру, який загинув 31 серпня 2014 року біля міста Дебальцеве Донецької області та похований 3 вересня 2014 року в селі Велика Загорівка. В пам’ять про Юрія Савченка в квітні 2015 року в селі Велика Загорівка, в жовтні 2015 року на будинку, де він мешкав у містечку Десна Козелецького району та в травні 2017 року на будівлі Великозагорівської загальноосвітньої школи встановлені меморіальні дошки, Володи?мира Миха?йловича Лесту?ху ( 11 квітня 1987 — 9 січня 2015) — солдата Збройних сил України, який добровольцем пішов служити у ЗСУ та після контузії трагічно загинув 9 січня 2015-го біля села Підбірці Пустомитівського району, 13 січня 2015-го похований у Великій Загорівці. В пам’ять про Володи?мира Лесту?ху в травні 2015 року в центрі села Велика Загорівка біля пам’ятника воїнам-односельчанам та 16 жовтня 2015 року на приміщенні Бахмацької школи № 5 урочисто відкрито та освячено меморіальні дошки.
Просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні. Зі СВЯТАМИ!!!