Святкування Дня села у Великій Загорівці

Дата: 07.09.2019 12:50

7 вересня, Велика Загорівка святкувала День села. Теплі слова вітання подарували Голова громади Вірко Марина Олександрівна, депутат Верховної Ради Давиденко Валерій Миколайович, виконуюча обов'язки старости Смалій Олена Петрівна, директор СТОВ "Надія" Романенко Володимир Миколайович, який розіграв 10 телят між пайовиками-загорічанами, голова ветеранської ради Семенко Віра Василівна, директор школи Федорченко Анатолій Віталійович. Святковий настрій подарували учасники художньої самодіяльності Великозагорівського та Махнівського Будинків культури, учні місцевої школи та вихованці дошкільного закладу "Перлинка". Протягом дня діяли безкоштовні атракціони, пригощали смачною солянкою. Святкова дискотека відбулася за участі гурту "Шанс" із міста Бахмач. Щиро вдячні всім спонсорам за допомогу в проведенні свята.