День знань – всенародне свято мудрості

Дата: 02.09.2019 10:47

День знань – хвилююче та урочисте свято добра, натхнення і нових відкриттів. Насамперед це свято тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, адже саме з цього кроку починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Голова громади Вірко Марина Олександрівна та начальник відділу освіти, молоді та спорту Вернигор Ірина Василівна особисто привітали учнів та велику шкільну родину з початком навчального року і побажали усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Здобуті вміння, знання та здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться з вами своїми знаннями. Плідної праці та невичерпного натхнення в роботі.