Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

День села в Махнівці

Дата: 17.08.2019 15:14
Кількість переглядів: 372

Фото без опису

В суботу 17 серпня в с. Махнівка відбулось святкування Дня села. Жителів та гостей привітала зі святом голова громади Марина Вірко та пригостила усіх присутніх смачним короваєм. В.о. старости Олег Дейнека також привітав усіх зі святом та побажав мирного неба над головою та рідної землі під ногами. До привітань приєдналися інвестори В.Л. Давидов, А.М. Рева, ФГ «Тимошенко Н.І.» Н.І Тимошенко; ФГ «Ярина» М.М. Нагорний.
В концертній програмі брали участь: колектив «Вербиченька» с. Махнівка, учасники художньої самодіяльності Великозагорівського будинку культури, хореографічні колективи «Веселка» та «Намистинки» с. Плиски.
Традиційно, в рамах проведення Дня села Махнівка, передбачені спортивні змагання з футболу, волейболу, перетягування канату та гирьового спорту. Змагалися шість команд з сіл Плисківської громади та села Івангород. Господарі свята підготували 2 команди. Спортивне свято пройшло у дружній, приємній атмосфері. Переможець футбольних змагань – ФК с. Плиски, з волейболу – команда с. Махнівка, перетягування канату – команда спортсменів с. Велика Загорівка, переможець з гирьового спорту – Демченко Володимир с. Махнівка. Переможці та призери змагань отримали нагороди: кубки (за сприяння інвесторів та М.М. Нагорного), медалі, грамоти. Дякуємо за чудове свято, позитивні емоції, незабутні враження!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора