Дата: 15.08.2019 10:46

14 серпня 2019 року відбулося сьоме засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради. На засіданні розглядались питання: про виконання та наповнення бюджету сільської ради за І півріччя 2019 року; про організацію та проведення святкування Дня Прапора України та Дня Незалежності України, фестивалю Плиски-ТУРФЕСТ «Джерело надій», святкування Днів села; про роботу з сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини, на території сільської ради та умови проживання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про проведену роботи на виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї».