У с. Сиволож пройшли футбольні змагання на честь вшанування ветеранів спорту

Дата: 27.07.2019 17:00

27 липня 2019 року в с. Сиволож пройшли традиційні зональні футбольні змагання на честь вшанування ветеранів спорту.
Вернигор І.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту, від імені голови Плисківської громади Вірко М.О. привітала учасників змагань, ветеранів спорту. Також учасників та гостей вітали ветерани спорту Магнус В.Е. та Гришковець С.П. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих ветеранів спорту, яких з нами вже немає. У змаганнях брали участь команди ветеранів з с. Сиволож, с. Мала Загорівка, с. Хороше Озеро. Перемогу та перехідний кубок з грамотою виборола команда с. Сиволож, друге місце у команди с. Хороше Озеро, третє – с. Мала Загорівка. Також, грамотами за вагомий внесок у розвиток спорту нагороджені ветерани спорту від кожної команди. Після змагань усі ласували смачним кулішем та іншими стравами.