«Малі міста – великі враження»

Дата: 16.07.2019 15:35

Чотири проекти громад Чернігівської області перемогли в конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження». Серед переможців є і наша Плисківська громада з проектом «Плиски-ТУРФЕСТ». Цьогорічній конкурс проходить під гаслом «Дивись, Україно!». Загалом на нього подали 181 заявку, сім із них були від Чернігівщини. Експертний відбір проходив за два етапи. Спершу відібрали цікаві проекти за змістовою частиною, а далі відбувалися захисти проектів у Міністерстві культури, де наш проект захищала Вернигор Валентина Олексіївна – начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради.
Фестиваль такого масштабу в Плисківській громаді буде проводитись уперше. На вас чекають яскраві та незабутні враження. Відкриття заходу 14 вересня 2019 року. Ласкаво просимо гостей зі всієї України. Вхід вільний.