День молоді 2019

Дата: 29.05.2019 18:00

29 червня 2019 року в с. Плиски до Дня молоді відбулися спортивні змагання з міні-футболу та волейболу серед команд Плисківської громади. Переможець з міні-футболу команда ''Єдність'' с. Плиски, друге місце завоювала команда ''Україна'' с. Велика Загорівка, третє – команда ''Петрівка'' с. Махнівка.
У змаганнях з волейболу перемогла «Дружба» с. Сиволож, другими стали «Україна» с. Велика Загорівка, треті – «Петрівка» с. Махнівка. Спортсмени отримали грамоти та медалі, глядачі – море емоцій від гри. Після змагань усі бажаючі поласували смачним кулішем.
Висловлюємо подяку директору «Плиски-Агро» Бідному В.М. за матеріальну допомогу у проведенні змагань, Ромашкан Л.В. і Кузнецовій Г.С. за смачний куліш.