Турнір Андрія Гриня

Дата: 05.05.2019 18:20

Другий рік поспіль до Плисок прибувають футбольні команди з сусідніх сіл та м. Київ, аби взяти участь у турнірі з футболу пам’яті Андрія Гриня молодого, талановитого футболіста, доброго, щирого юнака який любив футбол понад усе. Цього року в турнірі брали участь 3 команди: господарі – Збірна Плисківськоі ОТГ, ФК «Зоря» с. Мала Загорівка та команда друзів Андрія з м. Київ. Смерть зібрала молодих людей. Які зібралися, щоб вшанувати та подякувати Андрію за все те добро та підтримку. Футбол, дух змагання – це прекрасно. На турнірі вирувало життя. Життя, яке перемогло смерть. Вірю: Андрій теж би тішився разом з нами, переживав, допомагав і вболівав. Після фінальної гри відбулася церемонія нагородження. Всі учасники турніру вирішили кубок подарувати батькам Андрія, а команди, отримали медалі та дипломи. Перемогла дружба. Після турніру відбувся смачний почастунок для команд-учасників. Наступний, ІІІ Кубок пам’яті Андрія Гриня з футболу обов’язково відбудеться в Плисках наступного року. Щиро вдячна батькам Андрія, Гринь Івану Івановичу та Вірі Петрівні за те, що вони виростили та виховали гарного юнака із щирою вдачею, здатного зрозуміти, підтримати, допомогти. Друзям які не забувають підтримують родину та приїздять уже другий рік поспіль на турнір. Вернигор Ірині Василівні нач відділу освіти молоді та спорту Плисківськоі ОТГ та заступнику сільського голови Кравченку Сергію Михайловичу за організацію та проведення турніру. Ромашкан Лідіі Володимирівні та Кузнецовій Галині Сергіївні за смачний куліш. Керівництву ТОВ « Плиски- Агро» Бідному Валентину Миколайовичу за надану матеріальну допомогу.