Атестація вчителів плисківської ОТГ

Дата: 02.04.2019 13:15

2 квітня 2019 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради. Рішенням атестаційної комісії ІІ рівня у складі 5 осіб (голова атестаційної комісії Вернигор І.В., секретар – Горобець А.П., члени атестаційної комісії: Федорченко А.В., Секерня О.М., Яременко А.Т.) підтвердили відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»: Семашко Л.В. – вчитель англійської мови Сиволозької ЗОШ І-ІІІ ступенів; Федорченко А.В. – вчитель фізичної культури Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Федорченку А.В. підтвердили також і відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист». Присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» вчителю математики Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іценко О.О., вчителю початкових класів Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кот О.В., вчителю біології Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Удовик Л.І. Вітаємо педагогічних працівників з успішним проходженням атестації! Бажаємо нових творчих звершень на педагогічній ниві, міцного здоров’я, сил та наснаги у навчанні, вихованні підростаючого покоління!