Схід села у Сиволожі

Дата: 22.03.2019 12:11

22 березня в с. Сиволож відбувся схід села. Після привітання та виступу голови громади М.О. Вірко, жителі заслухали звіт в.о. старости В.Ф. Меншикова та обговорили з ними важливі питання, що хвилюють мешканців у даний час. Серед актуальних питань - ремонт доріг, земельні питання, робота млина, охорона здоров’я. На сході сформували актив села – зібрали активних та небайдужих людей, з якими голова громади буде зустрічатись кожного місяця і обговорювати проблеми, що турбують місцевих жителів.
Серед гостей присутні були й представники від сільськогосподарських підприємств СТОВ «Агротрейд» - Раїса Василівна Лук’яненко, АПК «Сиволож» - Микола Васильович Гайдай, які пообіцяли пайовикам надати допомогу в оранці городів, підвищити розмір орендної плати.