Схід села у Великій Загорівці

Дата: 21.03.2019 12:08

Фото без опису21 березня в с. Велика Загорівка відбувся схід села. В.о. старости О.П. Смалій у своєму звіті розповіла: про досягнення села за 2018 рік; проблеми, які були вирішені; про використання коштів за звітний період; про плани на майбутнє. Голова громади М.О. Вірко розповіла про перспективи громади, вислухала скарги та пропозиції жителів села та обговорила з ними шляхи їх вирішення. Найбільш жваво обговорювались питання вуличного освітлення, ремонту доріг, аварійних дерев. Також жителями прийнято рішення підвищити суму самооподаткування з 40 до 50 грн. Серед присутніх на сході села були й представники від сільськогосподарських підприємств, які діють на території села. В ході переговорів підприємство СТОВ «Надія» погодилось підвищити орендну плату за пай до 12%. Сформовано актив села з найбільш активних та небайдужих людей. Завдяки цьому в голови громади буде можливість регулярно спілкуватися з місцевими жителями, які мешкають в різних куточках села і працюють в різних сферах діяльності та ефективніше вирішувати назрілі питання. Зустрічі планується проводити кожного місяця.