"Афганістан болить в моїй душі" у Великій Загорівці

Дата: 15.02.2019 12:57

Сьогодні, 15 лютого, в приміщенні Великозагорівської бібліотеки-філії була проведена година-вшанування "Афганістан болить в моїй душі", підготовлена працівниками культури спільно з учнями місцевої школи. Читальний зал бібліотеки наповнився спогадами 30-річної давнини, коли відбулося повне виведення радянських військ з Афганістану. Хронологія цифр, подій та фактів постала перед присутніми, також звучали пісні та вірші про Афганістан.
Працівники культури відвідали та привітали вдома, воїна-афганця, Рябчун Володимира Панасовича, який за станом здоров'я не зміг прийти на цей захід. Побажали міцного здоров’я, благополуччя і мирного неба.
«Афганська війна — одна з найдраматичніших сторінок нашої сучасної історії, написана кров'ю солдат та слізьми матерів. Минають десятиліття, але спогади залишаються назавжди. А відзначаючи чергову дату закінчення тієї кровопролитної війни, ми насамперед віддаємо данину пам'яті й поваги цим людям».