"Під знаком Купідона"

Дата: 15.02.2019 12:43

15 лютого, в Сиволозькому сільському клубі відбувся розважальний вечір - конкурс "Під знаком Купідона". Мета заходу: допомогти молоді усвідомити й відчути велику силу чистого і зворушливого кохання, яке облагороджує душу, кличе на подвиги; сприяти виникненню в молоді почуття кохання, вірності, взаємоповаги, щирості, сердечності, шляхетності у стосунках, чесності; розвивати художній смак, продовжити формувати почуття людської гідності.
Вдячна керівникам закладів культури Плисківської об'єднаної територіальної громади, що організовують дозвілля для жителів та молоді нашої громади; розвивають творчу активність, комунікабельність, мову, мислення, пам'ять, увагу; розширють світогляд дітей; виховують почуття товариськості, доброзичливості, взаємопідтримки та взаємовиручки.