Консультація В. Бойка для працівників Плисківської с/р

Дата: 06.02.2019 09:12

Плиски - найфутбольніша територіальна громада Чернігівської області, вражаючий приклад, як спорт може стати однією з основ сільського розвитку поруч з успішним сільським господарством. Про зазначені аспекти йшлося під час консультації, проведеної Чернігівським центром розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD з Європою. Але ж досягнення вимагають розвитку. Скажімо, відсоток завантаження місцевих готелів (сумарно - 700 місць!!!) можна збільшити, якщо створити впорядковану зону відпочинку на чималому ставку в центрі села. Але для цього його треба спочатку почистити. А перед тим прийняти в комунальну власність як штучну водойму. А до цього розробити новий генеральний план із зонінгом. До речі, у сусідів-поляків є приклад, що надихає однієї з польських гмін, яка таким чином стимулювала розвиток сфери відпочинку на своїх теренах - водного, кафе, інші розваги. Тим більше, що прямий потяг від Плисок до Києва йде дві години. Також обговорили питання організації дозвілля для молоді та благоустрою сіл громади.