ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р. у Плисківській ОТГ

Дата: 12.12.2018 11:16

Закінчився ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р. у Плисківській ОТГ.
Переможцями стали: учениця 10 кл. Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Леміш Вікторія в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Кішка Наталія Павлівна); учениця 11 кл. Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіщенко Мирослава в олімпіаді з географії (вчитель Лут Надія Володимирівна); учениця 8 кл. Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лозицька Яна в олімпіаді з біології (вчитель Федорченко Тетяна Миколаївна).
Також, відбулися: ІІ етапи ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т. Шевченка , XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.
Перемогу здобули: учениця 6 кл. Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сохацька Олександра (вчитель Семенко Анжеліка Олександрівна); учень 3 кл. Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. Власенко Максим, (вчитель Гавриш Любов Григорівна); учениця 4 кл. Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст. – Захарченко Вікторія, (вчитель – Кот Олександра Василівна).
Дякуємо всім за участь в олімпіадах, конкурсах. Здоров’я, успіхів, творчих здобутків!