«Завтра ми - солдати!»

Дата: 06.12.2018 10:50

6 грудня з нагоди Дня Збройних сил України у Великозагорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс «Завтра ми - солдати!». Юнаки 6-9 класів визначали кращого допризовника у семи конкурсах: бліц-вікторина, стройовий тренаж, команда «Гази!», віджимання від підлоги, дартс, спорядження магазина, «Умілі руки» та воєнізована естафета. У перервах між змаганнями глядачі мали можливість переглянути сценки на військово-патріотичну тематику. У підсумку п’єдестал пошани набув такого вигляду: 1 місце – Цабеха Анатолій, 2 місце – Рябчун Микола, 3 місце – Даниш Ярослав. Почесні грамоти та пам’ятні призи юнаки отримали з рук директора школи Федорченка А.В. та в.о. старости Смалій О.П. Свято відбулося за підтримки підприємця Шерстюка І.Г.

Колектив школи вітає всіх, хто причетний до Збройних сил України, а особливо своїх випускників та друзів. Міцного вам здоров’я, мирного неба, впевненості в завтрашньому дні. Зі святом!